9,40 GBP/h brutto

Bez języka praca w Anglii od zaraz na magazynie drogeryjnym Sheffield UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Sheffield
  • Opublikowany: 15 grudnia 2017 01:15

Hurtownia kosmetyczna z Sheffield od zaraz oferuje zatrudnienie na stanowisku komisjonera. Anglia praca bez znajomości języka na magazynie przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towarów.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Termin: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,40 GBP na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Miasto: Sheffield, Anglia

Zakres zadań:

  • praca na magazynie w hurtowni kosmetycznej
  • obowiązkiem będzie wykonywanie zadań fizycznych przy rozładunku załadunku i rozkładaniu towarów na regały
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień z użyciem skanera ręcznego, pakowanie oraz cykliczne przeprowadzanie inwentaryzacji

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • brak uzależnień
  • sumienność
  • gotowość do podjęcia pracy na 6 miesięcy
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych, związanych z podjęciem legalnej pracy w Anglii
  • odpłatne zamieszkanie w samodzielnych pokojach
  • dodatek +150 GBP dla osób które podejmą zatrudnienie jeszcze przed świętami
  • opcja zatrudnienia bezpośrednio w brytyjskiej firmie po ukończeniu kontraktu
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Wiadomość zgłoszeniową należy przesłać pocztą elektroniczną, na adres:

  • oxf-agency@solution4u.com z dopiskiem „hurtownia drogeryjna Sheffield”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-na-magazynie-drogeryjnym-bez-jezyka-sheffield/

ID ogłoszenia: 3015a3058c24e3f7