3500-4000 PLN netto

Bez języka praca w Czechach dla par od zaraz na produkcji foteli samochodowych Tachov

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Tachov
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 2 grudnia 2020 03:06

Pracodawca z Tachov szuka od zaraz chętnych do pracy w Czechach bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par na produkcji foteli samochodowych z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Tachov.

Wynagrodzenie: 3500 – 4000 PLN netto na mc, czyli 20000 – 23500 CZK netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się montowaniem elementów foteli samochodowych, a także podłączaniem kabli, tapicerowaniem oraz przeprowadzaniem kontroli jakości i przygotowywaniem ich do wysłania.

Wymagania:

  • staranność i dokładność;
  • zręczność;
  • dostępność od zaraz;
  • zmotywowanie do pracy;
  • chęć wyjazdu na dłużej.

Oferujemy:

  • czeską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na rok z opcją przejścia bezpośrednio pod zakład pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • pracę na dwie zmiany po 8 godzin;
  • darmowe zakwaterowanie – dla par pokoje są dwuosobowe;
  • darmowy transport do pracy;
  • dofinansowanie do własnego zakwaterowania w wysokości ok. 2500 CZK na mc;
  • europejskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • 20 + 5 dni płatnego urlopu;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu w wysokości 1000 CZK;
  • bezpłatny posiłek w firmowej stołówce;
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • okolicznościowe spotkania pracownicze, a także firmowe wycieczki.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-foteli-samochodowych-k-m-tachov,oferta,7775637

ID ogłoszenia: 5995fc64e394a58b