125 DKK/h brutto

Bez języka praca w Danii dla par pakowanie wędliny od zaraz Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Opublikowany: 6 lipca 2017 03:44

Oferta aktualnej pracy w Danii skierowana dla par również bez znajomości języka duńskiego. Zatrudnienie od zaraz w Odense dla Polaków przy pakowaniu wędliny krojonej.

Stanowisko: Pakowacz wędliny
Miasto: Odense, Dania
Zarobki: 125 DKK na godzinę pracy brutto
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca produkcyjna przy pakowaniu wędliny krojonej na taśmie produkcyjnej
  • zadania wykonywane będą w pozycji stojącej
  • pracownik będzie obsługiwał wagę i kontrolował jakość produktu

Oczekiwania:

  • zdolność do samodzielnej pracy w szybkim tempie
  • zręczność
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Danii od zaraz
  • niewymagana znajomość języka angielskiego
  • punktualność
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie 3500 DKK od osoby miesięcznie
  • zatrudnienie w Danii od zaraz
  • duńską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • przeszkolenie i początkowo nadzór koordynatora

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ogłoszeniem powyższym zapraszamy do wysyłania CV z aktualnymi danymi kontaktowymi.

Wiadomość należy zatytułować: Od zaraz praca w Danii przy pakowaniu wędliny, Odense

Prosimy o pilne wysyłanie aplikacji na poniżej podany adres mailowy. Liczba miejsc ograniczona.

Rekrutteringsbureau – Sol Arbejde Tilbyde
Niels Ebbesens Gade 16A, 9000 Aalborg

E-mail: Arbejdetilbyde@sol.dk

ID ogłoszenia: 509595c327698ba5

2 komentarze na “Bez języka praca w Danii dla par pakowanie wędliny od zaraz Odense”

  1. Jestem zainteresowana wraz z mezem prosze o kontakt ewuska0@vp.pl

  2. Jestem zainteresowana wraz z mezem prosze o kontakt ewuska0@vp.pl
    Pozdrawiam