do uzgodnienia

Bez języka praca w Holandii dla par na magazynie sklepu internetowego od zaraz Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2021 01:34

Możliwość rozpoczęcia pracy w Holandii dla magazynierów bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Waalwijk dla par na magazynie sklepu internetowego. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Waalwijk.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako order picker;
  • pracownik będzie pakował różne produkty, np. książki, płyty, buty oraz zabawki itp.;
  • załadunek oraz rozładunek towarów;
  • przygotowywanie towarów do wysłania.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, a z językiem angielskim w stopniu komunikatywnym;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość pracy na zmianie nocnej oraz w weekendy;
  • mile widziane prawo jazdy;
  • atutem będą zgłoszenia od osób, które już mieszkają w Waalwijk.

Oferujemy:

  • możliwość otrzymania bonusu rekomendacyjnego w wysokości 100 € oraz bonusu dla osób, które mieszkają prywatne w wysokości 350 €;
  • pracę również dla par;
  • zwrot kosztów dojazdu dla osób, które dojeżdżają prywatnie w wysokości 0,15 € za 1 km (dla osób, które dojeżdżają od 10 do 50 km);
  • przy 32 – 40 godzinach będzie możliwość brania dodatkowej pracy wieczorami;
  • wsparcie kadrowo-administracyjne w języki polskim, niderlandzkim, angielskim oraz rumuńskim;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki zmianowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: www.infopraca.pl/praca/order-picker-w-magazynie-sklepu-internetowego/holandia-waalwijk/17163738

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-bez-jezyka-oferta-pracy-w-holandii-magazyn-sklepu-internetowego-od-zaraz-waalwijk/

ID ogłoszenia: 561607da4fc94dde