do ustalenia

Bez języka praca w Holandii na produkcji przy pakowaniu wędlin od zaraz Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: 25 stycznia 2015 22:16

Ogłoszenie pracy w Holandii dla pracowników produkcyjnych przy pakowaniu wędlin. Oferta z Eindhoven od zaraz dla pakowacza bez znajomości języka urzędowego. Zatrudnienie na 2 miesiące.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– pakowanie wędlin przy taśmie produkcyjnej (praca stojąca)
– kontrolowanie jakości wyrobów
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– prowadzenie prac porządkowych na stanowisku

Wymagania:
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– znajomość zasad BHP będzie atutem
– posiadanie doświadczenia produkcyjnego będzie mile widziane
– osoba pracowita, dokładna
– chęć podjęcia pracy na 2 miesiące
– zatrudniamy najchętniej kobiety
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– prawo jazdy kat.B będzie sprzyjało podczas rekrutacji

Oferujemy:
– legalną pracę na 2 miesiące
– start od zaraz
– stawki wiekowe
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna
– podpisanie umowy tymczasowej
– pracownikom zapewniamy ubezpieczenie
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych
– wyjazdy z województwa: Śląskiego, Dolnośląskiego, Opolskiego i Lubelskiego

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania aplikacji na adres mailowy: pollux.poznan@pollux-international.eu

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2397hg/

ID ogłoszenia: 25854c5431de6f50

3 komentarze na “Bez języka praca w Holandii na produkcji przy pakowaniu wędlin od zaraz Eindhoven”

  1. jestem zainteresowany ta oferta i spelniam wszystkie wymagania prosze o jak najszybszy kontakt gdyz zalezy mi o jak najszybszym terminie podjeciu pracy

  2. witam jestwm zainteresowany oferta pracy moje doswiadczenie to praca na lini produkcyjnej 2lata.516-938-963

  3. krzysztof na 7 lutego 2015 @ 18:39

    witam jestem zainteresowany 2,5 roku pracowałem na lini produkcyjnej firma mamut pieczywo muj numer +31647092763