12 euro/h brutto

Bez języka praca w Niemczech dla par produkcja napojów od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 października 2017 03:32
  • Wygasa: 2 dni, 13 godzin

Bez znajomości języka proponujemy zatrudnienie dla par na produkcji napojów energetycznych w fabryce z Düsseldorf. Oferta pracy w Niemczech aktualna od zaraz dla 4 osób.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Start: od zaraz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 4

Zakres zadań:

  • wspieranie prac produkcyjnych – codzienne obowiązki, np, sprawowanie kontroli jakości, przenoszenie półproduktów, obsługiwanie maszyn
  • pakowanie gotowego produktu oraz foliowanie
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolności manualne
  • bardzo dobra kondycja
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • możliwość pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo
  • pracę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • zatrudnienie w sprawdzonego, niemieckiego pracodawcy
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 150 euro miesięcznie
  • wsparcie
  • możliwość podnoszenia umiejętności i pięcia się po szczeblach kariery

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Napoje energetyczne, Düsseldorf

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 61759dd07c6f14e1