1800 euro/mc

Bez języka praca w Niemczech na magazynie z AGD od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Monachium
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 stycznia 2017 03:57

Hurtownia sprzętu małego AGD z Monachium zatrudni pilnie pracowników bez znajomości języka. Oferta dla Polaków do podjęcia od zaraz przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejscowość: Monachium
Termin: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Zarobki: 1800 euro miesięcznie brutto

Zakres zadań:

  • zbieranie towaru na magazynie hurtowni z małym AGD
  • sprawdzanie jakości produktów
  • obsługiwanie skanera ręcznego – możliwość korzystania z interfejsu istnieje również w języku polskim
  • zadania związane są z koniecznością obsługi wózka EPT

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zdolność do logicznego myślenia
  • samodzielność
  • świetne zorganizowanie
  • mile widziane osoby z doświadczeniem i odpowiednimi uprawnieniami do korzystania z wózków widłowych

Oferujemy:

  • dodatkowe zarobki za pracę w godzinach nadliczbowych lub na zmianie nocnej
  • praca na zmianie nocnej płatna jest w wysokości 125% stawki
  • zamieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie
  • pracę po 8 godzin dziennie, pięć razy w tygodniu

Aplikacja:
Wiadomość e-mail, zatytułowaną: „Niemcy praca na magazynie z AGD, Monachium” prosimy przesłać z CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-jezyka-na-magazynie-malego-agd-monachium/

ID ogłoszenia: 317587ba4134213a

3 Odpowiedzi na “Bez języka praca w Niemczech na magazynie z AGD od zaraz Monachium”

  1. Jestem zainresowany oferta pracy. Proszę o kontakt 607144882

  2. wiesiek wieslaw na 25 stycznia 2017 @ 13:58

    prosze o kontakt +48690065301

  3. Robson31 na 1 marca 2017 @ 23:09

    Jestem zainteresowany ofertą obecnie jestem Wielkiej Brytanii proszę o kontakt +447939838713