1850-2250/mc brutto

Bez języka praca w Niemczech na produkcja jogurtów od zaraz dla par Berlin 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2018 22:57

Oferta aktualnej pracy w Niemczech od zaraz na produkcji jogurtów oraz serków homogenizowanych. Ogłoszenie zatrudnienia dla par bez znajomości języka w fabryce z Berlina.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: od 1850 do 2250 euro brutto miesięcznie w zależności od posiadanego doświadczenia oraz stopnia znajomości języka

Liczba wakatów: 6

Zakres zadań:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • dbanie o porządek na miejscu pracy i przestrzeganie zasad BHP
  • pakowanie gotowego produktu
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • inne zadania zlecone na bieżąco

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • pełna punktualność, zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • chęć do rozwoju i ponoszenia kwalifikacji – również do nauki języka niemieckiego
  • gotowość do pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • wdrożenie w obowiązki
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie, koszt to 300 euro od par i 200 euro od osoby miesięcznie
  • wszelkie środki ochronne

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “pj/a/04/18” należy przesłać mailowo, na adres poniższy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

Prosimy o załączenie CV z aktualnymi danymi kontaktowymi.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-dla-par-na-produkcji-jogurtow-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-berlin-2018/

ID ogłoszenia: 9025adc798897304