1950€ +premie, dodatki

Bez języka praca w Niemczech 2019 od zaraz dla par na produkcji czekolady w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 3 czerwca 2019 03:15

Od zaraz oferujemy zatrudnienie w fabryce z Berlina dla par na produkcji czekolady. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech 2019 bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1950 euro brutto miesięcznie plus premie i dodatki

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • pracownik zatrudniony będzie w fabryce na produkcji czekolad nadziewanych oraz z orzechami
  • zadania będą przydzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem, np. obsługa maszyn, praca przy taśmie, pakowanie, przygotowywanie nadzienia, przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • dostępność na najbliższe 6 miesięcy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • gotowość do przejścia badań w niemieckim sanepidzie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • gotowość do podjęcia pracy na stałe
  • pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • opiekę rezydenta Polaka
  • pracodawca zapewnia płatne zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby, dla par wspólne pokoje
  • dodatek mieszkaniowy w wysokości 100 euro miesięcznie
  • opieka koordynatora Polaka

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

Wiadomość prosimy zatytułować: Nr ref. pc/b/06/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-par-od-zaraz-na-produkcji-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 7555cf1194086a5b