1850/mc brutto

Bez języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Opublikowany: 5 stycznia 2018 03:22

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka do podjęcia od zaraz. Zatrudnienie w Dortmundzie na produkcji kosmetyków ekologicznych z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 1850 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 6

Umowa: na pół roku z opcją przedłużenia

Obowiązki:

  • pomoc na produkcji w fabryce kosmetyków ekologicznych do pielęgnacji ciała
  • praca polegać będzie na obsłudze, myciu oraz konserwacji maszyn produkcyjnych
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie kontrolą jakości, pakowaniem i innymi zadaniami zlecanymi na bieżąco przez managera

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • chęć do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP
  • rzetelność

Oferujemy:

  • odpłatne zamieszkanie w cenie 150 euro miesięcznie
  • przeszkolenie pracownicze
  • umowę od zaraz na niemieckich warunkach
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • bardzo dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w tytule: Produkcja kosmetyków ekologicznych, Dortmund 01/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-kosmetykow-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dortmund-2018/

ID ogłoszenia: 1365a4e90779a77a

ilość wszystkich wyświetleń: 1752, dzisiaj: 1

4 komentarze na “Bez języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków Dortmund”

  1. Witam. Wysłałem na podany e-mail CV. Proszę o kontakt telefoniczny pod nr. 510-226-132.
    Pozdrawiam.

  2. Jestem zainteresowana z kolezanka oferta pracy dyspozycyjne ,uczciwe ,pracowite tel 730208111

  3. Gawinski Sebastian na 9 stycznia 2018 @ 21:25

    Witam wysłałem maila do państwa proszę o kontakt

  4. Aga i Robert na 11 stycznia 2018 @ 16:30

    Witamy.
    Jako para jesteśmy zainteresowani pracą przy produkcji kosmetyków.
    Prosimy o kontakt 736628302