12 euro brutto/h

Bez języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków naturalnych Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 11 maja 2017 01:37

Pilnie poszukujemy osób bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków naturalnych. Zatrudnienie w Hamburgu aktualne od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za ustawianie pustych tub lub innych opakowań na taśmę w celu napełnienia ich maszynowego
  • osoba zatrudniona będzie przeprowadzała wizualną kontrolę jakości
  • pakowanie gotowych kosmetyków do kartonów zbiorczych

Oczekiwania:

  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • wydajność, pracowitość, świetna organizacja czasu pracy
  • elastyczność godzinowa
  • zdolność do pracy w grupie
  • konieczność przestrzegania zasad BHP
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • płatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja kosmetyków naturalnych, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-hamburg-na-produkcji-kosmetykow-naturalnych/

ID ogłoszenia: 1495912271f944b1

ilość wszystkich wyświetleń: 1842, dzisiaj: 1