12,50 € brutto/h

Bez języka praca w Niemczech przy pakowaniu zegarków dla par od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 28 września 2020 01:42

Dla pakowaczy aktualna od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par w Kolonii przy pakowaniu zegarków. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dokładna praca przy przeprowadzaniu kontroli jakości produktów oraz pakowaniu markowych zegarków;
  • zadaniem będzie wycieranie produktu specjalnymi materiałami oraz sprawdzanie zegarków, czy nie mają zarysowań, wad itp. oraz wkładanie produktów do specjalnie przygotowanego pudełka;
  • przy zamówieniach indywidualnych należy dołączyć również kartę gwarancyjną oraz instrukcję, a do zamówień hurtowych kartki i instrukcje są pakowanie oddzielnie do pudełka zbiorczego.

Wymagania:

  • odpowiedzialność;
  • sumienne i dokładne wykonywanie zadań;
  • spostrzegawczość;
  • sprawność manualna, zwinność;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość rozwoju;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • pracę w systemie zmianowym oraz dodatki za pracę zmianową.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres e-mail: arbeitbeiuns@fastmail.com z podaniem numeru referencyjnego: pz/k/09/20

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dla-par-praca-niemcy-przy-pakowaniu-zegarkow-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 8885f6deea2886cf