165 NOK/h brutto

Bez języka praca w Norwegii dla par Bergen od stycznia 2016 produkcja dań gotowych

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 grudnia 2015 01:49

Fabryka z Bergen zatrudni Polaków bez znajomości języka od stycznia 2016 na produkcję dań gotowych. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla par z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od stycznia 2016

Miejsce zatrudnienia: Bergen

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • różnego rodzaju prace na produkcji dań gotowych – zadania rozdzielane są na miejscu zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem zakładowym
  • przykładowe zadania to: pakowanie, obsługiwanie maszyn po przeszkoleniu, kontrola jakości

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji
  • zdolność do pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej – zmiany nocne również
  • gotowość odbycia podróży do Gdańca aby osobiście podpisać umowę – koszty nie będą zwracane

Zapewniamy:

  • opieka polskiego rezydenta na miejscu
  • zorganizowane odpowiednie szkolenia
  • odzież robocza
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacyjnym, brak opłat za tłumaczenia dokumentów
  • wsparcie po przyjeździe do Norwegii w sprawach urzędowych
  • bezpłatne zakwaterowanie na okres zatrudnienia w wyposażonym i umeblowanym mieszkaniu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o składanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

Konieczne jest oznaczenie stanowiska jako: “Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-przy-produkcji-dan-gotowych-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-bergen-2016/

ID ogłoszenia: 26756740c57295da

2 komentarze na “Bez języka praca w Norwegii dla par Bergen od stycznia 2016 produkcja dań gotowych”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy posiadam wykształcenie operator maszyn i urządzeń w przemyśle spożywczym. Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen -2016

  2. Maggie and Artur na 2 stycznia 2016 @ 13:18

    ” PRODUKCJA GOTOWYCH DAN MROZONYCH BERGEN 2016″
    ID : 26756740C57295DA

    Witamy Panstwa,

    W odpowiedzi na Panstwa oferte pracy prosimy o poi formowanie nas o dalszym procesie rekrutacji. Oboje z mezem jestesmy zdecydowani na oferowana prace i gotowi na nia od stycznia 2016.
    Generalnie zalezy nam na jak najdluzszym kontrakcie i stalej pracy.
    Mamy nadzieje ze wspolpraca z Panstwa firma pomoze nam w osiagnie iu celu.
    Prosimy o szybka odpowiedz.

    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM 20016 ROKU.

    Z Powazaniem
    Malgosia i Artur
    e mail: malgosiablech16@gmail.com