166,40/h brutto NOK

Bez języka praca w Norwegii dla par na produkcji kremu nugatowego od zaraz Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 października 2019 03:19
  • Wygasa: 18 godzin, 28 minut

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na produkcji kremu nugatowego. Oferta z fabryki w Oslo skierowana dla par także bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane jest przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: 166,40 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 6

Zakres zadań:

  • praca na produkcji kremu nugatowego w nowoczesnej fabryce z Oslo
  • pracownik będzie zajmował się dostarczaniem produktów na linię produkcyjną, obsługiwaniem maszyn produkcyjnych, przeprowadzaniem kontroli jakości, pakowaniem itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • punktualność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie
  • dostępność do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie, solidność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie również dla par
  • wsparcie medyczne
  • płatny urlop
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • zatrudnienie od zaraz
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w wynajmowanych przez pracodawcę mieszkaniach pracowniczych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie aplikacji poprzez formularz:

Prosimy o odpowiednie oznaczenie posady: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2019″.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-produkcja-kremu-nugatowego-oslo/

ID ogłoszenia: 9585d99c777500ec

ilość wszystkich wyświetleń: 184, dzisiaj: 7