163,84 NOK/h brutto

Bez języka praca w Norwegii dla par przy pakowaniu sera od zaraz Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Opublikowany: 20 listopada 2017 02:01

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Norwegii dla par także bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie aktualne od zaraz przy pakowaniu sera w fabryce ze Stavanger.

Stanowisko: Pakowacz sera krojonego

Miejscowość: Stavanger, Norwegia

Stawka godzinowa: 163,84 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc: 6

Obowiązki:

  • dbanie o odpowiednią jakość i pakowanie sera krojonego zgodnie z deklarowaną wagą
  • praca wykonywana jest przy linii produkcyjnej
  • pracownik dba również o estetykę

Oczekiwania:

  • solidność, sumienność
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Norwegii od zraz i pozostania do końca bieżącego roku
  • mile widziane zgłoszenia od osób ze znajomością języka angielskiego
  • uczciwość
  • dodatkowym atutem jest zdobyte doświadczenie w pracy na terenie państw skandynawskich

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej z agencją pracy
  • prace do 29 grudnia bieżącego roku z możliwością przedłużenia na rok 2018
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zakwaterowanie zorganizowane w cenie 3200 NOK miesięcznie – zamieszkanie zapewnione jest tylko na czas pierwszej umowy

Aplikacja:
Zapraszamy zainteresowanych, do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • soknadansatte_pl@fastem.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-sera-dla-par-stavanger/

ID ogłoszenia: 8925a11e7dbb9ffb