155 NOK/h

Bez języka praca w Norwegii od zaraz na magazynie z zabawkami Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Opublikowany: 21 czerwca 2018 00:13

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie z zabawkami. Zatrudnienie w Stavanger dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia w Stavanger. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: 155 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis zadań:

  • wykonywanie prac fizycznych związanych z rozładunkiem, załadunkiem dostaw
  • kompletowanie zamówień oraz ich przygotowywanie do wysłania
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • regularne inwentaryzacje i stałe dbanie o porządek

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • brak nałogów
  • wysoka sprawność fizyczna
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w grupie
  • zręczność

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki wypłacane zawsze na czas
  • pracę w Norwegii do podjęcia od zaraz
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby
  • wdrożenie w obowiązki
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • soknadansatte@fastem.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-na-magazynie-z-zabawkami-bez-jezyka-stavanger-2018/

ID ogłoszenia: 1635b2a9ab54d6c7