28000 SEK brutto

Bez języka praca w Szwecji od zaraz przy pakowaniu kosmetyków Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Opublikowany: 9 kwietnia 2018 04:19

Aktualnie poszukujemy osoby bez znajomości języka do pakowania kosmetyków w fabryce ze Sztokholmu. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Szwecji do podjęcia od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Sztokholm, Szwecja

Wakaty: 2

Termin: od zaraz

Zarobki: 28000 SEK miesięcznie brutto

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem produktów gotowych
  • obowiązkiem będzie dbanie o odpowiednią jakość i porządek na stanowisku

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • pracwitość
  • dokładność
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane we wcześniej uzgodnionym terminie
  • możliwość uczenia się nowych rzeczy
  • rozwój
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zamieszkanie w cenie 3500 SEK miesięcznie od osoby w pokoju 2 osobowym
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na pół roku

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet_pl@swedenmail.com z dopiskiem: Pakowanie kosmetyków – Sztokholm od kwietnia 2018

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet_pl@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 1835ac9fdba63cfa

3 komentarze na “Bez języka praca w Szwecji od zaraz przy pakowaniu kosmetyków Sztokholm”

  1. kamilkus123 na 15 kwietnia 2018 @ 10:55

    Dzień dobry. Jestem zainteresowany pracą jako pakowacz kosmetyków gdyż posiadam doświadczenie. Chciałbym zapytać o zakwaterowanie i dojazd, kontakt kamilek836@interia.pl, Pozdrawiam

  2. Witam , czy nadal potrzebują Państwo pracowników ?

  3. m.arcela na 22 maja 2018 @ 22:03

    Czy jest mozliwosc podjecia pracy od lipca?