od 143 SEK/h brutto

Bez języka praca w Szwecji przy produkcji soków od zaraz dla par, Västerås

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Västerås
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 29 marca 2022 01:58

Od zaraz również dla par dostępna ciekawa praca w Szwecji na stałe przy produkcji soków owocowych. Zatrudnienie bez znajomości języka w zakładzie z Västerås. Pracodawca zapewnia wsparcie w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: Pracownik produkcji soków

Miasto: Västerås, Szwecja

Pensja: 143 SEK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz, kwiecień 2022

Opis stanowiska pracy:

  • na początek pracownik przejdzie gruntowne szkolenie pracownicze, dopiero po przeszkoleniu i odpowiednim treningu zostaną przydzielone konkretne obowiązki
  • do zadań należeć będzie między innymi: przygotowywanie składników, obsługa urządzeń produkcyjnych, dbanie o wysoką jakość, wykładanie pustych opakowań do napełnienia, dostarczanie surowców, dbanie o ciągłość produkcyjną itp.

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • pełna samodzielność
  • solidność, dokładność, wysoka precyzja pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie szwedzkiej umowy o pracę
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie od kwietnia na podstawie szwedzkiej umowy próbnej
  • osoby najlepiej wypełniające powierzone obowiązki mogą liczyć na długotrwałą współpracę
  • pomoc w podnoszeniu kwalifikacji
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Sposób aplikacji:

Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@fastmail.se z dopiskiem: Produkcja soków, Västerås, od kwietnia 2022

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@fastmail.se

ID ogłoszenia: 207623d1f33815c6