138,20 SEK/h brutto

Bez języka Szwecja praca fizyczna od zaraz przy sortowaniu owoców Uppsala 2020

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Uppsala
  • Opublikowany: 23 stycznia 2020 02:31

Oferujemy zatrudnienie aktualne od zaraz przy sortowaniu owoców w Uppsali. Ogłoszenie fizycznej pracy w Szwecji 2020 dla osób bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz owoców – pracownik fizyczny

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Uppsala, Szwecja

Wynagrodzenie: 138,20 SEK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy ręcznym myciu oraz pakowaniu owoców
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie przy taśmociągu

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie mobilność (prawo jazdy + auto)
  • punktualność
  • zdolności manualne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • szybkość, zwinność

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane zgodnie z umową – do 15 dnia kolejnego miesiąca
  • możliwość zatrudnienia również dla par i grup
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • dla najlepszych stałą umowę o pracę
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia i pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • możliwość uzyskania częściowego zwrotu za podróż do Szwecji na podstawie paragonów

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy.

Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@fastmail.se z dopiskiem: sortowanie owoców, Uppsala 01/2020

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@fastmail.se

ID ogłoszenia: 4195e2449ea9c008

1 odpowiedź na “Bez języka Szwecja praca fizyczna od zaraz przy sortowaniu owoców Uppsala 2020”

  1. Hinio41321 na 20 stycznia 2020 @ 14:38

    Witam serdecznie jestem zainteresowany podjęcia pracy od zaraz.Posiadam własne auto oraz znam angielski.Mam spore doświadczenie przy obsłudze maszyn i lini produkcyjnych zajmujących się foliowaniem, pakowaniem gotowych produktów.
    Jestem zdeterminiwany do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.
    Kontakt
    marcel14254@wp.pl
    Nr tel:+48 512596750