9 EUR/h

Bez języka w Hörselgau dam pracę w Niemczech 2018 na magazynie od zaraz dla komisjonerów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Horselgau
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 lutego 2018 00:42

Dla komisjonerów do podjęcia od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech na magazynie w rejonie Hörselgau. Zatrudnienie 2018 bez znajomości języka przy komisjonowaniu artykułów, takich jak karma dla zwierząt, książki, art. biurowe itp.

Firma HR Xperience GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
KOMISJONER (M/F)

Miejsce pracy: Hörselgau, Niemcy
Rozpoczęcie pracy: 19.02.2018

WYMAGANIA:
- znajomości obsługi skanera lub/i zestawu pick by voice oraz wózka widłowego (tzw. Ameise)
- silnej motywacji do pracy oraz zaangażowania
- gotowości do zamieszkania na terenie Niemiec
- mile widziana możliwość wyjazdu własnym autem na projekt

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- komisjonowanie karmy dla zwierząt, książek i artykułów biurowych na dziale suchym (praca w systemie 2-zmianowym)
- ogólne prace magazynowe

OFERUJEMY:
- legalne i długoterminowe zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
- wsparcie w dopełnieniu formalności na terenie Niemiec
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
- dla najlepszych pracowników istnieje możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
- możliwość podwyższenia swoich kompetencji i awansu na stanowisko koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HR Xperience GmbH z siedzibą w Hoppegarten.”

Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634

ID ogłoszenia: 8815a79bcdebeaf2

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez jobs@hr-xp.com

Ostatnie przedmioty dodane przez jobs@hr-xp.com »