do uzgodnienia

Bez znajmości języka praca w Niemczech pakowanie czekoladek dla par Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 22:09

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego dla par przy pakowaniu pralinek. Zatrudnienie w Bremen w fabryce na produkcji czekolady oraz wyrobów czekoladowych.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce pracy: Bremen

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Praca w użyciem wszelkich środków ochrony – czepków oraz rękawiczek.
  • Pracownik będzie zdejmował czekoladki z taśmy i układał w plastikowych opakowaniach.
  • Obowiązkiem będzie obsługa maszyny produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • posiadanie aktualnej książeczki z sanepidu
  • gotowość do uczestnictwa w 4 dniowym, bezpłatnym szkoleniu wdrażającym
  • chęć wyjazdu na stałe
  • mile widziane osoby posiadające doświadczenie w podobnej pracy
  • szybkość, zręczność, obowiązkowość
  • duże zdolności manualne

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia wspólnej prac dla par
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • wsparcie polskiego pracownika
  • zapewnione zamieszkanie w pensjonacie na koszt pracowników
  • bardzo dobre stawki oraz dodatkowo premie wydajnościowe

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem CV oraz klauzuli o ochronie danych osobowych prosimy przesłać na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: nr. ref.: PC/03/15

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-pakowanie-czekoladek-bremen/

ID ogłoszenia: 47754de4985eba13

9 komentarzy na “Bez znajmości języka praca w Niemczech pakowanie czekoladek dla par Bremen”

  1. Witam. jestesmy z mezem zaiteresowani oferta chcemy wyjechac do Niemiec na stale mamy44 47 lat mamy prawo jazzdy i troche znamy Niemieckiego dlatego bardzo czekamy na ta oferte tel 783870403 Pozdrawiam

  2. jestem zainteresowana z mężem tą pracą

  3. Witam!

    Wraz Z Chłopakiem jestesmy zainteresowani Panstwa Oferta Jesteśmy gotowi aby podjąć prace .
    Prosimy o kontakt telefoniczny
    797965605

  4. Dzien dobry. Nazywam sie Stanislaw Iwanczyk. Szukam pracy. Jestem zainteresowany ta oferta.Wyslalem do Panstwa E-maila, jak na razie bez odpowiedzi.

  5. jestem zainteresowany obecnie przebywam blisko dortmundu 015732628773

  6. Witam, Agnieszka 23lata Tomasz 28lat, jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą, szukamy pracy w Niemczech

  7. Witam jestesmy zainteresowani ofertom kon 603662521

  8. Witam,
    Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą pracy. Telefony kontaktowe 570009189 534843004.

  9. Witam jestem zainteresowana z koleżanką Państwa Oferta jesteśmy gotowi aby podjąć prace .