9,50 GBP/h

Bez znajomości języka Anglia praca od zaraz na magazynie drogeryjnym Sheffield

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Sheffield
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2019 02:19

Propozycja zatrudnienie na magazynie hurtowni drogeryjnej z Sheffield przy komisjonowaniu. Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz również bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Sheffield, Anglia

Pensja: 9,50 GBP na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • głównie fizyczna praca przy rozładunku, załadunku, rozkładaniu towarów na magazynie, kompletowanie zamówień, przygotowywanie i zabezpieczanie artykułów
  • systematyczne co około 3 miesiące przeprowadzanie inwentaryzacji

Oczekiwania:

  • szybkość w uczeniu się i stosowanie do zadań oraz reguł
  • dostępność na najbliższe 6 miesięcy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów
  • zaangażowanie
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na magazynie

Zapewniamy:

  • na miejscu zapewnione płatne zakwaterowanie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • bardzo dobre zarobki plus dodatki do pensji podstawowej
  • początkowo umowę za pośrednictwem agencji pracy z opcją przedłużenia już bezpośrednio u brytyjskiego pracodawcy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „hurtownia drogeryjna Sheffield”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-od-zaraz-sheffield-uk/ mies

ID ogłoszenia: 465d4b1404cdf10