8,40 GBP brutto/h

Bez znajomości języka Anglia praca od zaraz na produkcji lodów Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Długość umowy: do końca czerwca 2017
  • Opublikowany: 20 marca 2017 01:59

Oferujemy możliwość zatrudnienia od zaraz w fabryce z Birmingham na produkcji lodów. Ogłoszenie pracy w Anglii do podjęcia dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Liczba miejsc do obsadzenia: 4
Lokalizacja: Birmingham, Anglia
Wynagrodzenie: 8,40 GBP na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz do końca czerwca 2017

Obowiązki:

  • praca przy taśmie produkcyjnej w fabryce lodów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie, obsługiwanie maszyn, przeprowadzanie kontroli jakości i sprawowanie nadzoru nad prawidłowością przebiegu produkcji
  • inne zadania mogą być zlecane na bieżąco przez kierownika

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Anglii
  • zmotywowanie, odpowiedzialność
  • dobra organizacja
  • dyspozycyjność na 3 miesiące
  • możliwość pracy w warunkach chłodniczych
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie za wydajność
  • odpłatne zamieszkanie
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia dla pracowników najlepszych

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • uk-employment@europe.com z dopiskiem w nagłówku: „produkcja lodów, Birmingham 03.2017”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/produkcja-lodow-od-zaraz-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-w-birmingham/

ID ogłoszenia: 14958cd897c731c9

ilość wszystkich wyświetleń: 1644, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Anglia praca od zaraz na produkcji lodów Birmingham”

  1. Krztsztofspeedy na 22 marca 2017 @ 22:30

    Jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt ciechla@o2.pl