Do uzg.

Bez znajomości języka Anglia praca pakowanie wypieków od zaraz Londyn 2023

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 28 maja 2023 01:53

Zatrudnienie w Londynie bez znajomości języka dla pakowaczy. Aktualna od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu wypieków cukierniczych. Pracodawca zapewnia możliwość rozwoju zawodowego.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • realizowanie zadań przy produkcji żywności;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • obsługa urządzeń na danym dziale;
  • pakowanie, a także wydawanie gotowych już produktów.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • gotowość do podjęcia pracy w Anglii od zaraz;
  • doświadczenie na produkcji żywności;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym;
  • stabilne zatrudnienie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę od zaraz;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją podjęcia stałej pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: praca@polishvillagebread.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-pakowanie-wypiekow-bez-jezyka-londyn-2023/

ID ogłoszenia: 10006470f6f3a6ee9