3500-3700 PLN netto

Bez znajomości języka Czechy praca od zaraz dla par przy produkcji oświetlenia samochodowego, Mohelnice

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mohelnice
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 maja 2020 03:01

Od zaraz również dla par atrakcyjna praca w Czechach przy produkcji oświetlenia samochodowego. Zatrudnienie w Mohelnicy bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym na miejscu.

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Operator/ka produkcji oświetlenia samochodowego

Miejsce pracy: Mohelnice, Czechy

MOH/0320/WSCZ

Zakres obowiązków:

składanie elementów oświetlenia samochodowego;
obsługa maszyn;
kontrola jakości;
dbanie o porządek na miejscu pracy.

Czego oczekujemy?

motywacji do pracy na dłuższy okres czasu;
dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych;

Co oferujemy?

atrakcyjne wynagrodzenie 3500 – 3700 zł netto/miesiąc;
bezpłatne zakwaterowanie: dla par pokoje dwuosobowe!;
możliwość pracy na dojazdy z Kłodzka, Żelazna, Bystrzycy, Boboszowa, Międzylesia;
dofinansowanie do posiłków na stołówce firmowej;
zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę;
opieka koordynatora
dofinansowanie do posiłków;
praca w systemie III zmianowym po 8 godzin;
możliwość pobierania zaliczek tygodniowych 1000 CZK;;
25 dni urlopu płatnego;
wsparcie koordynatora;

Zapraszam do kontaktu: +48 508 009 872

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

źródło: www.pracuj.pl/praca/operator-ka-produkcji-mohelnice,oferta,7442332

ID ogłoszenia: 9965ea48fef15528

ilość wszystkich wyświetleń: 483, dzisiaj: 1