2500-2600 PLN netto

Bez znajomości języka Czechy praca od zaraz produkcja żywności mrożonej Opawa 2021

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Opava
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 26 stycznia 2021 00:23

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach dla Polaków na produkcji żywności mrożonej. Zatrudnienie 2021 w Opawie bez znajomości języka dla pracowników produkcji.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Opava.

Wynagrodzenie: 2500 – 2600 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się sortowaniem, a także pakowanie produktów i przygotowywaniem ich do wysłania;
  • praca odbywa się przy obniżonej temperaturze.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji;
  • chęć samodzielnego dojeżdżania do zakładu pracy.

Oferujemy:

  • czeską umowę;
  • zatrudnienie na 12 miesięcy;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • bonus 10 000 CZK za ciągłość pracy;
  • możliwość otrzymania bonusu za polecenie innego pracownika;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • możliwość otrzymania dodatku transportowego do 1700 CZK;
  • dofinansowanie do posiłków – bony żywnościowe;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych (badania, konto w banku itp.);
  • pomoc koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: Natalia.Malek@workservice.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 508 024 652

Źródło: www.workservice.pl/praca/operator-ka-produkcji-mrozonej-zywnosci-opava-oferta-na-codzienne-dojazdy/15512185/

ID ogłoszenia: 196600ed7ae2fe8f