135 -150 CZK /h

Bez znajomości języka Czechy praca produkcja słodyczy od zaraz w Opawie

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Opawa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 18 września 2021 00:59

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Czechach dla Polaków na produkcji słodyczy. Zatrudnienie w Opawie bez znajomości języka dla dyspozycyjnych pracowników produkcji.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Opawa-Vávrovice.

Wynagrodzenie: 135 – 150 CZK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla kobiet oraz mężczyzn bez limitu wiekowego;
  • wykonywanie różnych zadań przy produkcji słodyczy.

Wymagania:

  • transport do pracy z Polski we własnym zakresie;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dokładne i sumienne wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe + bonusy;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • umowę o pracę;
  • zmiany po 8 albo 12 godzin;
  • zatrudnienie w nowoczesnym i czystym zakładzie;
  • możliwość wykupienia posiłków w pracy w cenie 30 CZK za posiłek;
  • zniżki na produkty firmowe;
  • możliwość zdobycia kwalifikacji na wózki widłowe;
  • możliwość bezpośredniego przejścia pod firmę.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: +48 536 780 906

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-w-czechach-od-21-09-blisko-granicy-elastyczne-godziny-CID4-IDHMBQS.html

ID ogłoszenia: 5486144a1a06b0a5