7,50 GBP/h

Bez znajomości języka dam pracę w Angli pakowanie ciastek Nelson 2017

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Nelson
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Opublikowany: 10 lipca 2017 01:27

Oferujemy zatrudnienie w piekarni z Nelson dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy.

Stanowisko: Pakowacz ciastek
Miejscowość: Nelson, Anglia
Stawka godzinowa: 7,50 GBP na godzinę

Obowiązki:

  • pracownik, którego zatrudnimy na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości oraz pakowanie ciastek przy taśmie produkcyjnej
  • praca wykonywana będzie w szybkim tempie
  • kierownik może zlecić inne, podobne zadania

Oczekiwania:

  • zręczność, pracowitość
  • umiejętność do pracy w szybkim tempie
  • duża dokładność, skrupulatność, zaangażowanie
  • spostrzegawczość

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • opcję podjęcia stałej pracy w Anglii
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowego, ciekawego doświadczenia
  • pracę od 7 do 17 w dniach od poniedziałku do czwartku

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania wiadomości e-mail wraz z CV, na podany poniżej adres:

  • mark@career-makers.co.uk

Aby umówić się na rozmowę można również dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 8 do 17 pod numerem:
0161 764 2169

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-anglii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-ciastek-nelson/

ID ogłoszenia: 83596161778e15f