8,50 GBP/h

Bez znajomości języka dam pracę w Anglii na produkcji lodów od zaraz Portsmouth UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Portsmouth
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do świąt WN
  • Opublikowany: 14 stycznia 2019 01:12

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Portsmouth na produkcji lodów. Ogłoszenie pracy w Anglii dla kandydatów bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnie zapewniony na miejscu.

Lokalizacja: Portsmouth, Anglia

Stanowisko: Pracownik produkcji lodów

Stawka godzinowa: 8,50 GBP na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Portsmouth, UK

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Opis stanowiska pracy:

  • zadania polegać będą na przeprowadzaniu kontroli jakości, obsłudze maszyn produkcyjnych a także pakowaniu produktów gotowych
  • inne zadania zlecane na bieżąco przy wspieraniu całego personelu

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dostępność do świąt Wielkanocnych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość, przyjazne nastawienie

Zapewniamy:

  • uniform służbowy zapewniony przez pracodawcę
  • darmowe miejsce zamieszkania
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • umowę do świąt Wielkanocnych z opcją przedłużenia dla pracowników najlepiej wypełniających swoje obowiązki

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • greatjob@fastmail.fm z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja lodów – Portsmouth 2019”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-od-zaraz-na-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-w-portsmouth-2019/

ID ogłoszenia: 9805c3b066a1aace

ilość wszystkich wyświetleń: 1221, dzisiaj: 1