9,50 GBP/h brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Anglii 2019 od zaraz na produkcji batonów Nottingham UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Nottingham
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2019 02:26

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na produkcji batonów czekoladowych. Zatrudnienie 2019 dla osób bez znajomości języka w fabryce z Nottingham. Pracodawca oferuje płatne zakwaterowanie i pomoc przy formalnościach.

Stanowisko: Pracownik produkcji batonów

Lokalizacja: Nottingham, Anglia

Liczba wakatów: 4

Termin: od zaraz

Pensja: 9,50 GBP/h brutto

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca przy produkcji batonów czekoladowych z nadzieniem karmelowym i orzechami
  • osoba zatrudniona będzie przydzielona do pracy polegającej na obsłudze maszyn produkcyjnych, przeprowadzaniu kontroli jakości i pakowaniu

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie, zdobyte w pracy na produkcji żywności
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • brak nałogów
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie za 35 GBP na tydzień od osoby w 2 osobowych pokojach wynajętego mieszkania
  • pracę na okres połowy roku
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, które są płatne dodatkowo
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • oxf.2019@solution4u.com z dopiskiem „produkcja batonów Nottingham 2019”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-od-zaraz-na-produkcji-batonow-czekoladowych-bez-znajomosci-jezyka-nottingham/

ID ogłoszenia: 4195ca9be8bc3c74