9,50 GBP/h brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Anglii od zaraz pakowanie leków Luton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2018 21:50

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii do podjęcia od zaraz przy pakowaniu leków. Zatrudnienie dla 4 Polaków bez znajomości języka angielskiego z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz leków

Miejscowość: Luton, Anglia

Zarobki: 9,50 GBP na godzinę pracy brutto albo stawka akordowa

Wakaty: 4

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w firmie zajmującej się dystrybucją leków innych rynków Unii Europejskiej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie i przepakowywanie produktów z dopłaceniem ulotki w języku angielskim

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • wysoka sprawność fizyczna, pracowitość
  • odpowiedzialność
  • gotowość do wyjazdu na pół roku
  • brak nałogów
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w pełni wyposażonym mieszkaniu
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • opcja zatrudnienia dla par i grup
  • gwarantujemy kurs wymiany funta na zł w wymiarze 5 PLN za 1 GBP

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres poniższy:

  • oxf-agency@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: „pakowanie leków Luton 2018”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-od-zaraz-przy-pakowaniu-lekow-bez-znajomosci-jezyka-w-luton/

ID ogłoszenia: 6295b2614112e412