8,60 GBP/h brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Anglii od zaraz produkcja czekolady Luton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Długość umowy: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Opublikowany: 20 lipca 2017 03:43

Aktualna propozycja dam pracę w Anglii 2017 od zaraz przy produkcji czekolady w fabryce z Luton UK. Zatrudnienie bez języka angielskiego z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Luton

Zarobki: 8,60 GBP/h brutto

Liczba wakatów: 4

Start: ASAP

Zadania:
Zadania będą przydzielane elastycznie w zależności od aktualnego zapotrzebowania. Pracownik może zostać skierowany do pracy przy taśmie, przygotowaniu nadzienia do czekolad smakowych lub do działu pakowania.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka (nawet podstawowa)
  • atutem będzie doświadczenie nabyte przy produkcji spożywczej
  • bezkonfliktowość, otwartość
  • brak nałogów (na terenie zakładu panuje całkowity zakaz palenia)
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość do szybkiego podjęcia zatrudnienia

Oferujemy:

  • umowę na okres próbny 3 miesięcy z możliwością podpisania stałej umowy po tym okresie
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz premie dla najlepszych pracowników
  • odpłatne zakwaterowanie oddalone o ok 4 km od miejsca zatrudnienia
  • brak opłat wstępnych przy rekrutacji
  • oprócz pensji deputat w postaci produktów firmy (maksymalnie 2 kg miesięcznie)
  • pomoc w kwestiach formalnych

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem “produkcja czekolady Luton 08/2017”.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

źródło: praca-anglia24.pl

ID ogłoszenia: 450596ebeadd5bac

ilość wszystkich wyświetleń: 2189, dzisiaj: 1