8,50 GBP/h brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Anglii od zaraz przy pakowaniu mrożonek Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 9 lutego 2017 01:21

Aktualna oferta pracy w Anglii na stanowisku pakowacza mrożonek oraz dań gotowych. Ogłoszenie z Birmingham do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz
Termin: od zaraz
Miasto: Birmingham, Anglia
Wynagrodzenie: 8,50 GBP na godzinę pracy brutto
Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • prace produkcyjne związane z wyrabianiem mrożonek oraz dań gotowych
  • do zadań należeć będzie między innymi kontrola jakości, pakowanie, foliowanie, ważenie, itp.

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zarządzanie czasem pracy
  • samodzielność
  • niewymagana znajomość języka angielskiego
  • zdolność do wykonywania zadań zgodnie z BHP
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Oferujemy:

  • 3 miesięczny okres próbny z możliwością podjęcia stałej pracy
  • szkolenie wprowadzające
  • pracę bez konieczności porozumiewania się w języku angielskim
  • zatrudnienie od zaraz
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu już pierwszego tygodnia
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania
  • pracę w zespole międzynarodowym

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez adres:

jobs4u@englandmail.com z dopiskiem w tytule: „pakowanie dań gotowych Birmingham 02/2017″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-mrozonek-bez-znajomosci-jezyka-w-birmingham/

ID ogłoszenia: 948589b2b09a1da4

3 komentarze na “Bez znajomości języka dam pracę w Anglii od zaraz przy pakowaniu mrożonek Birmingham”

  1. Jan Lipnicki na 9 lutego 2017 @ 16:01

    Dzień Dobry – mój telefon +447589448673
    Jestem bardzo zainteresowany ropoczęciem pracy za pośrednictwem Państwa Agencji.
    Mam 30 letnie doświadczenie na różnych stanowiskach pracy wymagających zdolności manualnych dokładności cierpliwości i wiedzy technicznej, umiem się posługiwać nowinkami technicznymi, skanery,komputery,i tym podobne. Zmam zagadnienia gospodarki magazynowej, produkcji, księgowości, Polskie uprawnienia na obsługę wózków (widlaki) staż 5 miesięcy na magazynie w Polsce.Odpowiada mi każda praca.
    Obecnie Mieszkam w Wielkiej Brytanii miejscowość Walsall, jestem w Anglii osobą samotną
    bez zobowiązań dlatego mogę się przeprowadzić do każdego miejsca w Anglii.
    Mam nadany numer NIN i ważne konto bankowe.
    Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia.
    Z Poważaniem
    Jan Lipnicki

  2. Witam jestem zainteresowany z kolegą proszę o kontakt +48533691524

  3. rafaello1449 na 27 lutego 2017 @ 17:26

    Jestem zainteresowany-mieszkam w Tamworth.Kontakt 604-977-468.