4100-6000 PLN brutto/mc

Bez znajomości języka dam pracę w Czechach 2021 na produkcji lamp od zaraz Rychvald

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Rychvald
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 lutego 2021 00:40

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach dla pracowników produkcji. Zatrudnienie w Rychvaldzie dla Polaków bez znajomości języka na produkcji lamp samochodowych 2021.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Rychvald.

Wynagrodzenie: 4100 – 6000 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne montowanie podzespołów oraz wizualne ocenianie wyrobu;
  • wykonywanie zadań zgodnie z instrukcją;
  • dbanie o dobrą jakość wykonywanej pracy;
  • pracownik będzie korzystał z różnych narzędzi produkcyjnych;
  • zadaniem będzie rozpoznawanie różnych defektów oraz odrzucanie elementów niedobrej jakości;
  • współpracowanie podczas wdrażania środków jakości, które mają zapobiegać powstawaniu wad;
  • współpracowanie z innymi działami;
  • zgłaszanie swoich wyników do team leadera;
  • przestrzeganie zasad BHP, przeciw pożarowych oraz wewnętrznych instrukcji i procedur.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • elastyczność;
  • możliwość pracy w systemie trzyzmianowym (jeden tydzień – jedna zmiana: nocna, popołudniowa albo poranna);
  • możliwość samodzielnego dojeżdżania do pracy – firma znajduje się blisko granicy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • 3 przerwy – razem 50 minut w czasie ośmiogodzinnego dnia pracy – 2x po 10 minut oraz jedna przerwa 30 minut);
  • możliwość otrzymania 45% zniżki na posiłki w zakładzie pracy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można na WhatsApp: +48602116949

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/czechy-varroc-rychvald-blisko-granicy-produkcja-lamp-3500do4200-netto-CID4-IDIzDY6.html

ID ogłoszenia: 7526033b230e9a5c