2000-2600 PLN + zakwaterowanie

Bez znajomości języka dam pracę w Czechach 2020 przy pakowaniu słodyczy na produkcji, Opava

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Opava
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 lutego 2019 04:12

Firma produkcyjna z Opavy poszukuje od zaraz dyspozycyjnych pakowaczy do podjęcia pracy w Czechach. Ogłoszenie 2020 bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy, kontroli jakości, załadunku etc.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator produkcji

Miejsce pracy: Opava- Czechy

Opis stanowiska:

* pakowanie;
* kontrola jakości;
* wprowadzanie danych;
* załadunek;

Wymagania:

* dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz;
* mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej;
* wysoka motywacja do pracy;

Oferujemy:

* czeską umowę o pracę;
* możliwość nadgodzin;
* wynagrodzenie między 2000 a 2600 zł netto;
* pomoc w załatwieniu wszystkich formalności ( badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.);
* opiekę koordynatora.

Link do formularza rekrutacyjnego: rms.workservice.pl/dashboard/apply/jo/15512185/rc/1

Kontakt:
Magdalena Kościelniak 509-813-824

Informacje dodatkowe:Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[a]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca-przy-produkcji-slodyczy-opava-czechy-CID4-IDyg4Qy.html

ID ogłoszenia: 4025c648f3162cdf

ilość wszystkich wyświetleń: 1316, dzisiaj: 1