2600-3500 PLN brutto/mc

Bez znajomości języka dam pracę w Czechach od zaraz magazyn części samochodowch Bogumin

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Bogumin
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 20 lutego 2021 00:47

Możliwość rozpoczęcia aktualnej od zaraz pracy w Czechach dla magazynierów bez znajomości języka. Zatrudnienie w Boguminie dla Polaków na magazynie części samochodowych.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bogumin.

Wynagrodzenie: 2 600 – 3 500 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie sklepu internetowego z częściami zamiennymi do samochodów osobowych, dostawczych oraz motocykli;
  • pracownik będzie przygotowywał oraz kompletował zamówienia internetowe;
  • sprawdzanie stanów magazynowych;
  • przyjmowanie towarów na magazyn;
  • przygotowywanie paczek do wysłania.

Wymagania:

  • odpowiedzialne i rzetelne wykonywanie zadań;
  • efektywność w działaniu;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • zaletą będzie znajomość języka czeskiego.

Oferujemy:

  • praca jest skierowana również do kobiet oraz emerytów/rencistów;
  • możliwość podjęcia pracy również przez osoby z Ukrainy;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych;
  • umowę o pracę;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

004 207 75468023 albo poprzez stronę:

www.olx.pl/oferta/praca/praca-magazynier-sklepu-internetowego-mroauto-bogumin-czechy-CID4-IDIxJGd.html

ID ogłoszenia: 871602fc563bf56f