138 DKK brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Danii sortowanie odzieży od zaraz Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aarhus
  • Opublikowany: 2 czerwca 2016 04:34

Ogłoszenie fizycznej pracy w Danii dla chętnych bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej na taśmie. Oferta z Aarhus od zaraz z zakwaterowaniem odpłatnym, zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Liczba wakatów: 4

Miasto: Aarhus, Dania

Zarobki: 138 DKK brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • prosta praca fizyczna manualna w szybkim tempie
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się sortowaniem ubrań używanych przy taśmie
  • segregacja będzie wykonywana pod kątem jakościowym i rodzajowym
  • inne zadania np.: pakowanie, składanie, przeliczanie, mogą zostać zlecone

Oczekiwania:

  • zręczność, sprawność manualna
  • spostrzegawczość
  • brak problemów z wykonywaniem pracy stojącej
  • dobre zdrowie – brak alergii na kurz
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne, koszt miesięczny do pokrycia przez pracownika to 3400 DKK
  • wdrożenie w zadania, szkolenie pracownicze
  • odzież roboczą
  • atrakcyjne warunki finansowe, pensja zawsze w terminie
  • pomoc w relokacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 005/06/Dania

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 149574edc9b3a854