do uzgodnienia

Bez znajomości języka dam pracę w Holandii dla par na magazynie od zaraz Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 września 2017 00:24

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii do podjęcia od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Oferta z Waalwijk skierowana do par i dotycząca zatrudnienia na magazynie sklepu internetowego.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Waalwijk, Holandia

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie zamówień na magazynie sklepi internetowego z książkami, płytami, odzieżą, kosmetykami itp.
  • pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dostępność na 3 do 6 miesięcy
  • wysoka motywacja
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • atutem będą pozytywne referencje od poprzednich pracodawców

Oferujemy:

  • wsparcie przy dopełnianiu kwestii formalnych
  • możliwość podjęcia zatrudnienia długotrwałego
  • przejazdy do pracy
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane raz na tydzień
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • pracę zmianową
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Holandii, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

abroz@hobij.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-na-magazynie-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-waalwijk/

ID ogłoszenia: 35459abf57cca0d5