do uzgodnienia

Bez znajomości języka dam pracę w Holandii na produkcji serów od zaraz Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 12 października 2015 01:50

Fabryka serów zatrudni od zaraz pracowników na produkcję przy pakowaniu w Tilburgu. Ogłoszenie pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Start: od zaraz

Lokalizacja: Tilburg

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • wszelkie prace produkcyjne w fabryce sera zlecone przez przełożonego
  • obsługiwanie maszyn do krojenia i pakowania
  • przenoszenie bloków serowych
  • paletowanie serów
  • golenie
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • koniecznym warunkiem jest dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu dobrym
  • prawo jazdy kat.B
  • zdolności techniczne

  • pomoc polskojęzycznych opiekunów
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • dla chętnych możliwość odpłatnego zakwaterowania
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • możliwość zatrudnienia na dłużej

Aplikacja:
Prosimy o aplikację poprzez formularz dostępny na stronie:

Prosimy o załączenie CV w języku angielskim lub niemieckim.

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-w-tilburgu-na-produkcji-serow-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 559561702ac94647

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka dam pracę w Holandii na produkcji serów od zaraz Tilburg”

  1. Witam,
    wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy.

    Z poważaniem
    Ewa Hess i Dawid Gierlak