12,00

Bez znajomości języka dam pracę w Holandii od zaraz przy produkcji rowerów, Dieren 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dieren
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 21.01.2019
  • Długość umowy: 3-6 miesięcy
  • Opublikowany: 10 stycznia 2019 01:02
  • Wygasa: 2 dni, 8 godzin

Aktualna oferta pracy w Holandii 2019 dla Polaków przy produkcji rowerów w fabryce z Dieren. Zatrudnienie od zaraz również bez znajomości języka obcego.

Świetna oferta na dobry początek nowego roku! Firma, w której proponujemy Ci pracę to czołowy producent rowerów w Holandii. Będziesz pracować w bardzo nowoczesnym zakładzie, a do twoich zadań będzie należeć składanie rowerów w całość, czyli montowanie kół, pedałów, hamulców, wkładanie kabli hamulcowych do ram rowerów itp.
Jeżeli szukasz stabilnej pracy na dłużej, dobrze trafiłeś!

Pracownik produkcji rowerów (Holandia)
Miejsce pracy: Dieren, Holandia

Opis stanowiska:
– Składanie rowerów
– Montaż części rowerowych

Wymagania:
– Zdolności manualne
– Spostrzegawczość i sumienność
– Motywacja do pracy

Zobacz co zyskasz!
– Pewne wynagrodzenie w euro – stawka 10e/h
– Stabilną pracę na dłużej
– Transport i zakwaterowanie
– Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
– Gwarantowany dodatek do każdej przepracowanej godziny – 11%
– Gwarantowany dodatek wakacyjny – 8%
– Rezerwę na poczet urlopu
– Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
– Minimum formalności
– Darmowy abonament Vodafone, abyś miał stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi

Firma, w której będziesz pracować:
Od 125 lat to największy producent rowerów w Holandii. Rowery tej marki są produkowane w ilości ponad 350 000 sztuk rocznie. Charakteryzują się wysoką jakością, trwałością, komfortem i innowacyjnością stosowanych rozwiązań.

Prosimy wysyłać CV na adres: pracuj@ottopraca.eu

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

ID ogłoszenia: 9235c360b2a47019