1900/mc € brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji jogurtów Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Opublikowany: 23 stycznia 2020 02:33

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech na produkcji jogurtów. Zatrudnienie od zaraz w fabryce ze Stuttgartu również bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione w kwocie 200 € miesięcznie.

Stanowisko: Pracownik produkcji jogurtów

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 1900 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • pierwszym etapem będzie gruntowne szkolenie pracownicze z zakresu BHP, obsługi maszyn i systemu pracy
  • później zadania będą zlecane zgodnie z zapotrzebowaniem, np: pakowanie, przeprowadzanie kontroli jakości, obsługa urządzeń ich mycie i konserwacja itp.

Oczekiwania:

  • sumienność, solidność
  • wysoka motywacja
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pełna punktualność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • możliwość wykonania badań w niemieckim odpowiedniku polskiego sanepidu

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • płatne zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie
  • gwarancję podnoszenia kwalifikacji
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w tytule: produkcjajogurtów/01/20

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-jogurtow-2020-stuttgart/

ID ogłoszenia: 6115e274fc66d5d4

ilość wszystkich wyświetleń: 942, dzisiaj: 1