1800 € netto/mc

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie leków Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas określony z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 28 grudnia 2021 00:50

Przy pakowaniu leków potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Lipsku bez znajomości języka dla pakowaczy. Zakwaterowanie będzie zorganizowane bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 1800 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych prac;
  • zadaniem będzie przepakowywanie oraz pakowanie leków i suplementów diety;
  • pracownik będzie zajmował się również etykietowanie oraz dołączaniem ulotek w języku niemieckim.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • sprawność manualna;
  • energiczność i dokładność;
  • punktualność;
  • chęć pracy w środowisku monitorowanym.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe przelewem na konto;
  • szkolenie pracownicze oraz trening;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • darmowe zakwaterowanie w pensjonacie pracowniczym.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego: „Pakowanie leków, Niemcy praca 2022, Lipsk”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-lekow-w-lipsku-2022/

ID ogłoszenia: 75861c9dc3c6566b