6400 zł brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz pracownik produkcji (drób), Haren (Ems)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Haren (Ems)
  • Data rozpoczęcia pracy: 10.09.2019
  • Długość umowy: 9 miesięcy
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2019 01:47

Zakład z Haren (Ems) poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka przy produkcji drobiu na linii produkcyjnej.

Zakres obowiązków: pakowanie i cięcie drobiu, inne związane czynności wg planu pracy, ćwiartowanie, praca nożem, sortowanie, praca przy taśmie produkcyjnej.

Temperatura na hali pomiędzy +4 do +6 stopni, wiek maks. 45 lat, doświadczenie zawodowe: pożądane, wytrzymałość, godzin pracy w miesiącu ok. 150, od poniedziałku do piątku, co drugą sobotę, dwie zmiany: 6.00 – 15.00 lub 7.00 – 16.00, druga: 15.00 – 0.00 lub 16.00 – 1.00 (pierwsza zmiana pracuje w sobotę), wynagrodzenie godzinowe 10 euro brutto, 15% dodatek nocny, 35% dodatek za święta, lokum (250 euro potrącane z wynagrodzenia) kuchnia, łazienka, pralka, parking, pokoje 2-osobowe, pościel, poduszka, internet, osoby bez auta (dojazdy – 125 euro).

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie swojego CV wraz zez zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Agrypa Group Pl. Hołdu Pruskiego 8/403 70-550 Szczecin KRAZ nr 21912

ID ogłoszenia: 3205d612261e7803

ilość wszystkich wyświetleń: 486, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Agrypa-Group.EU

Ostatnie przedmioty dodane przez Agrypa-Group.EU »