od 158 NOK brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii dla par pakowanie lodów od zaraz Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 4 stycznia 2022 00:43

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii dla pakowaczy. Zatrudnienie w fabryce z Oslo bez znajomości języka dla par przy pakowaniu lodów. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 158 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji lodów;
  • obowiązki będą wykonywane w chłodni – pracownik otrzyma przeszkolenie oraz strój do pracy;
  • zadaniem będzie samodzielne obsługiwanie oraz konserwowanie maszyn produkcyjnych, dbanie o ciągłość produkcji;
  • pracownik będzie również pakował gotowe produkty, przeprowadzał kontrolę jakości produktów oraz procesów produkcyjnych;
  • wykonywanie prostych prac manualnych itp.

Wymagania:

  • rzetelność;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • solidne oraz sumienne wykonywanie zadań;
  • aktualne badania do pracy z żywnością;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • strój roboczy;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 3800 NOK na mc od osoby albo 6000 NOK na mc od pary;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • szkolenie pracownicze oraz pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać przez formularz dostępny na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022 z zaznaczeniem stanowiska „Produkcja / pakowanie lodów Oslo”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-pakowanie-lodow-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-w-oslo-2022/

ID ogłoszenia: 73161d29750a313f