od 155 NOK/h brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii na magazynie zabawek od zaraz hurtownia w Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Długość umowy: 3 miesiące próbne potem stałe zatrudnienie
  • Opublikowany: 1 lipca 2020 00:32

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie hurtowni zabawek w Stavanger. Oferta 2020 bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień, pakowaniu paczek i przygotowaniu do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 155 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań o charakterze pomocniczych na magazynie hurtowni z zabawkami
  • pracownik będzie zajmować się zbieraniem produktów zgodnie z zamówieniami, obsługą wózków, rozładunkiem dostaw, aktualizowaniem danych komputerowych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie, pracowitość
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B oraz własne auto

Oferujemy:

  • płatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 4000 NOK od osoby miesięcznie
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące próbne – umowa zostanie przedłużona dla najlepszych pracowników
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora i pełna opieka na miejscu – możliwe również asystowanie

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca czerwca 2020.

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

źródło: norwegia.pracabc.pl

ID ogłoszenia: 2615ef7ddcbdda07