134,60 SEK/h brutto + dodatki

Bez znajomości języka dam pracę w Szwecji od zaraz na produkcji zabawek Uppsala

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Uppsala
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 października 2018 01:18

Aktualne ogłoszenie pracy w Szwecji dla Polaków bez znajomości języka na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Uppsali.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Miejsce zatrudnienia: Uppsala, Szwecja

Termin: od zaraz

Pensja: 134,60 SEK na godzinę pracy brutto + dodatki

Zakres zadań:

  • samodzielna, prosta praca produkcyjna
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę maszyn i montaż zabawek z tworzyw sztucznych
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie testów jakościowych oraz pakowanie produktów gotowych i spełniających normy
  • inne zadania zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Szwecji od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zaangażowanie
  • samodzielność
  • świetne zorganizowanie

Oferujemy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opiekę polskiego rezydenta na miejscu
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • wysokie dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 3000 SEK miesięcznie
  • pracę od zaraz

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy.

Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Produkcja zabawek, Uppsala 2018

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni.

Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 285bba003ab2027

ilość wszystkich wyświetleń: 364, dzisiaj: 1