125 DKK/h +zakwaterowanie

Bez znajomości języka Dania praca fizyczna od zaraz przy sortowaniu owoców, Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 20 maja 2023 00:49

W rejonie Aarhus do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Danii przy sortowaniu owoców i warzyw oraz ich pakowaniu. Zatrudnienie bez znajomości języka obcego jest możliwe, a zakwaterowanie bezpłatne zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik do sortowania owoców

Miasto: Aarhus, Dania

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 125 DKK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • monotonna i powtarzalna praca wykonywana ręcznie przy taśmie
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sortowanie, mycie i pakowanie owoców

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • pełna samodzielność
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • zdyscyplinowanie, sumienność, solidność
  • zdolności manualne

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
  • pierwszą umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia na stałe dla najlepszych

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/033/23

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg
mail: sikker.pl@execs.com

ID ogłoszenia: 2506466baefcfda7

ilość wszystkich wyświetleń: 305, dzisiaj: 1