128 DKK/h brutto

Bez znajomości języka Dania praca od zaraz na produkcji jogurtów Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Opublikowany: 28 marca 2019 02:49

Pilnie oferujemy zatrudnienie w nowoczesnej fabryce z Kopenhagi dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Danii od zaraz na produkcji jogurtów i serków homogenizowanych.

Stanowisko: Pracownik produkcji jogurtów

Lokalizacja: Kopenhaga, Dania

Wynagrodzenie: 128 DKK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • propozycja zatrudnienia na produkcji jogurtów i serków nowoczesnej fabryce z Kopenhagi
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie itp.

Wymagania:

  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność
  • umiejętność pracy w grupie
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • pracę w rodzinnej atmosferze
  • opieka koordynatora polskojęzycznego
  • zatrudnienie na podstawie umowy 3 miesięcznej z opcją przedłużenia okresu zatrudnienia
  • płatne zakwaterowanie zapewnione w cenie 2500 DKK miesięcznie
  • pracę na pełny etat

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/21/19

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 2655c9bbf753899e