od 2245 € brutto na mc

Bez znajomości języka dla par praca Niemcy pakowanie ciastek od zaraz w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Długość umowy: okres próbny z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 4 października 2022 00:12

Poszukiwani pakowacze bez znajomości języka do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce z Düsseldorfu od zaraz dla par przy pakowaniu ciastek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: od 2245 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował ciastka;
  • wykonywanie zadań przy taśmociągu.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • energiczność;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego współpracownika;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • legalną pracę;
  • umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia umowy;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą i realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pak/c5/10/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-ciastek-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 518633b18641cf0c