12,85 € brutto/h

Bez znajomości języka dla par praca w Niemczech od zaraz pakowanie galanterii skórzanej Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Wolfsburg
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 1 maja 2021 00:55

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu galanterii skórzanej. Zatrudnienie w Wolfsburgu dla pakowaczy bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Wolfsburg.

Wynagrodzenie: 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce z nowoczesnymi rozwiązaniami produkcyjnymi – w środowisku monitorowanym (pracownik będzie musiał podpisać potrzebne zgody);
  • ręczne kontrolowanie jakości oraz pakowanie galanterii skórzanej (paski, portfele, kosmetyczki itp.).

Wymagania:

  • dokładne, skrupulatne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • spostrzegawczość;
  • umiejętność pracy pod presją;
  • dostępność od zaraz;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • wdrożenie w obowiązki w języku polskim;
  • pomoc polskiego koordynatora oraz wsparcie pracownicze;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • niemiecką umowę wraz z ubezpieczeniem, dostępem do świadczeń socjalnych, urlopem, a także odprowadzaniem składek;
  • system poleceń pracowniczych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki.
  • sprawdzonego pracodawcę.

Aplikacja:

Zgłaszać się można przez formularz na stronie: http://bit.do/rekrutacja-leiharbeiter

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-przy-pakowaniu-galanterii-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-wolfsburg/

ID ogłoszenia: 405608bf9feb4ec5